• Wpisów: 544
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 15:51
  • Licznik odwiedzin: 48 895 / 2468 dni
 
thorne123
 
Bella została zaproszona do programu MTV
Prawdopodobnie został z Bellą  przeprowadzony wywiad ale jeszcze nie jest dostępny mam dla was fotki za kulisy *-*
WYWIAD
   ” Nie sądzę, że ludzie zdają sobie sprawę , jak wiele pracy trzeba, aby stworzyć album , Jestem w studio na pare godzin w tej maleńkiej tak jakby szkrzynce. Jestem bardzo podekscytowana.

   Thorne , który następuje w długiej listy Disneya toczonych muzyków , ma nadzieję, że do uwolnienia twoje płyty w ” kilka miesięcy “, z albumu następującej krótko po i obiecuje , że będą piosenki na albumie , które dopasują wszystkich w gusta muzyczne .

   ” Wszystko jest bardzo różne , więc trudno powiedzieć, że mam trochę muzyki Coachella , mam trochę R & B, trochę więcej mówie o Ke $ ha. Chciałam,aby tam były piosenki dla wszystkich nie chcę tego po prostu by słychali piosenki w radiu i powiedzieli:” Och, to brzmi troche jak Bella Thorne “, jak śpiewała piosenkę . Chcę żeby była wszechstronna. ”

   Thorne , która powiedziała, że jej album zostanie sluchany w szerokiej gamie muzyki , aby uzyskać inspirację , od Ushera na dziecko Destiny na Band of Horses , sugeruje, że nie będzie współpracy nad albumem , ale dla fanów ” Shake It Up ”  , zdobyłabyś  się na zaśpiewnie piosenki  z Zendaya , przynajmniej nie teraz .

   “Myślę, że na pewno , ona jest tak skoncentrowany na jej karierze.Ma naprawdę niesamowity głos. To byłby po prostu niesamowite.

Pozdrawiam  
Nicole :33

3209592585_1_10_ojtgdoFW.png3209592585_1_12_ePjen6uM.png

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego